اطلاعیه کارآموزی

دستورالعمل کارآموزی دانشکده مهندسی صنایع دانشگاه خواجه نصیر در تابستان

دانشجویان گرامی

مرحله 1 :

1. پذیرش درخواست کارآموزی در نیمسال تابستان از ابتدای خرداد ماه آغاز شده و تا 15 تیر ماه ادامه دارد. لازم بذکر است که این زمان به هیچ عنوان قابل تمدید نیست.

2. دانشجویان قبل از اخذ واحد کارآموزی باید حداقل 100 واحد درسی را گذرانده باشند.

3. قبل از پر کردن فرمها با استاد مربوطه(درصورت داشتن ظرفیت) هماهنگ فرمایید.

4. قبل از اقدام به اخذ واحد، ملزم به ارائه نامه موافقت کارآموزی از طرف سازمان مربوطه می باشند.

5. قبل از پر کردن فرمها، دانشجویان با سازمان های محل انجام کارآموزی توافق فرمایید(جهت معرفی شرکت مربوطه به انجمن علمی دانشکده یا دفتر ارتباط با صنعت دانشکده مراجعه فرمایید.)

6. اخذ واحد کارآموزی منوط به پرکردن فرم پیش ثبت نام شماره 1 و فرم پیش ثبت نام شماره 2 (با کلیه هماهنگی ها و امضاهای مربوطه) می باشد.

7. در ابتدا روند نمای واحد کارآموزی را مطالعه نموده و سپس مراحل را انجام دهید.

مرحله 2:

8. دانشجو باید فرم تاییدیه شروع کار را بلافاصله بعد از شروع کارآموزی توسط محل کارآموزی تکمیل و حداکثر تا یک هفته از تاریخ شروع کارآموزی به دفتر ارتباط با صنعت دانشکده تحویل نماید.

9. مهم : گواهی انجام کارآموزی توسط سازمان یا شرکت یا ... که دانشجو در آن اقدام به گذارندن دوره کارآموزی نموده با سربرگ و مهر مدیر ارشد آن واحد صادر و در آن علاوه بر مشخصات دانشجو، تاریخ شروع و پایان کارآموزی و نام سرپرست کارآموزی دانشجو در واحد و همچنین نظرات دیگر واحد در مورد کارآموز اعلام می گردد. نقص در گواهی کارآموزی موجب عدم پذیرش و تحویل مدارک توسط دفتر ارتباط با صنعت دانشکده می شود.

مرحله 3 :

10. دانشجو ملزم است نسبت به هماهنگی با استاد راهنمای کارآموزی که از طرف واحد ارتباط با صنعت معرفی می­گردد، قبل از اقدام به شروع کارآموزی، حین کارآموزی و بعد از آن برای اقدام به تهیه گزارش حسب نظر استاد اقدام لازم را انجام نماید. عدم مراجعه در وقت لازم و هماهنگی با استاد باعث اشکال در کسب نمره کارآموزی می گردد.

11. دانشجو موظف است فرم های گزارش هفتگی (3) و ارزیابی دانشجو از محل کارآموزی (4) و ارزیابی سرپرست کارآموزی (5) که ممهور به مهر سازمان است را به همراه گزارش جامع کارآموزی (منوط به درخواست استاد) به دفتر ارتباط با صنعت دانشکده تحویل نماید.

مرحله 4 :

12. زمان تحویل مدارک کارآموزی شامل: گواهی انجام کارآموزی، فرم های تکمیل شده و گزارش کامل کارآموزی (و فایل آن ) به دفتر پژوهش و ارتباط با صنعت دانشکده حداکثر تا پایان وقت اداری مورخ 15 شهریورماه می باشد و پس از آن هیچ گونه تحویل یا تکمیل مدارک انجام نمی گردد و واضح است نمره دانشجو در این درس مردود اعلام می گردد.

13. دانشجویان با دستورالعمل ذیل نسبت به تهیه فایل گزارش کامل کارآموزی اقدام و در موعد تحویل مدارک در یک لوح فشرده که مشخصات دانشجو و نام محل کارآموزی و استاد بر روی آن ثبت شده باشد، به دفتر پژوهش ارتباط با صنعت دانشکده تحویل نمایند. در صورتی که با نظر استاد راهنمای کارآموزی گزارش مکتوب کارآموزی لازم است بایستی نسبت به چاپ و مجلد نمودن گزارش طبق نظر استاد راهنما اقدام لازم را معمول دارند.

14. تهیه فایل های گزارش:

a. دانشجو موظف است گزارش را با فرمت WORD  تهیه و سپس با به فرمت PDF تبدیل نماید. تصاویر و نمودارها و نقشه ها و ... با فرمت JPG تهیه و به انتهای فایل PDF اضافه گردد.

b. نام فایل WORD و PDF به صورت ذیل می باشد.

KAR_X_Student Name_YYMMDD-YYMMDD

c. به جای X واحد کارآموزی

d. به جای Student Name نام و نام خانوادگی دانشجو به انگلیسی

e. به جای YY_MM_DD به ترتیب تاریخ شروع و پایان کارآموزی

f. لازم است نام کلیه فایل ها به انگلیسی بوده و در یک پوشه به همین نام ذخیره و با مدارک ذکر شده در پایان کارآموزی تحویل دفتر ارتباط با صنعت دانشکده شود.

اطلاعات تماس

15. درصورت نیاز به ارسال ودریافت الکترونیکی فرم منوط به تایید شفاهی یا مجازی استاد از طریق شماره واتز آپ یا ایمیل دانشگاهی استاد ارسال گردد.

Email: ind-research@kntu.ac.ir    

16. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر و یا تماس با دانشکده توسط دانشجو و یا مسوولین واحد کارآموزی می توانند با شماره 84063369 خانم عمویی و یا نمابر 88674858 تماس حاصل فرمایند.

تاریخ به روز رسانی:
1401/06/13
تعداد بازدید:
947
میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 7
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.